logo
گروه های خبر
همه گروه ها
اخبار پارس
جشنواره های فروش
جشنواره های تمدید
رویداد ها
برندگان قرعه کشی
زنجیره تامین

استان ها
همه استان ها
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان جنوبی
خراسان رضوی
خراسان شمالی
خوزستان
زنجان
سمنان
سیستان و بلوچستان
فارس
قزوین
قم
کردستان
کرمان
کرمانشاه
کهگیلویه وبویراحمد
گلستان
گیلان
لرستان
مازندران
مرکزی
هرمزگان
همدان
یزد

«پارس آنلاین» با تخفیف‌های ویژه همراه با «سفرمارکت» در جمعه نارنجی ۲

اخبار پارس آنلاین
زمان ثبت خبر: جمعه ۰۷ آذر
زمان آخرین ویرایش: شنبه ۰۸ آذر
پارس آنلاین، امسال در روزهای ۷ و ۸ آذر و همزمان با جمعه سیاه (بلک فرایدی) در جمعه نارنجی ۲ که دومین حراج بزرگ تور و بلیط هواپیما در کشور است همراه سفر مارکت خواهد بود. جمعه نارنجی که برای دومین سال برگزار می‌شود، مهمترین جشنواره فروش سفر در کشور است که به موازات بلک فرایدی برای نخستین بار در صنعت گردشگری، برپا شده است. پارس آنلاین در این جشنواره بزرگ گردشگری، با ارائه بسته‌های متنوع اینترنت با تخفیف های چشمگیر به جمعه نارنجی پیوسته است.
پارس آنلاین به عنوان یکی از پرسابقه ترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت در کشور، تخفیف‌های بزرگی روی بسته‌های اینترنت محبوب خودش گذاشته و با دست پر به جمعه نارنجی ۲ آمده است. بسته اینترنت پرسرعت ۸ مگابیت بر ثانیه ۳ ماهه ۶۰ گیگابایت با قیمت ۵۵ هزار تومان، اینترنت پرسرعت ۸ مگابیت بر ثانیه ۶ ماهه ۱۲۰ گیگابایت با قیمت ۱۲۰ هزار تومان و اینترنت پرسرعت ۸ مگابیت بر ثانیه ۱۲ ماهه ۳۶۰ گیگابایت با قیمت تنها ۳۰۰ هزار تومان، تخفیف‌های ویژه پارس آنلاین در جمعه نارنجی ۲ هستند.
سفرمارکت در جمعه نارنجی ۲ مجموعه متنوعی از اقلام سفر مانند تور و بلیط هواپیما را با قیمت های پایین عرضه کرده است. همچنین شمار محدودی تور را با قیمت‌های استثنائی و غیرقابل تصور عرضه کرده است. تور مسافرتی به مقاصد داخلی و خارجی محبوب و پرطرفدار با قیمت‌های عالی و تخفیف‌های مختلف مهمترین چیزهایی هستند که در جمعه نارنجی خواهید یافت. تخفیف‌های بزرگ تورهای سفرمارکت، مثل تور استانبول با ۲۹۹ هزار تومان، تور وان ترکیه با ۹۹ هزار تومان، تور کیش ۴۹ هزار تومان و تور مشهد ۲۱ هزار تومان خواهد بود.
سفرمارکت صدها کد تخفیف ۵۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ هزارتومانی برای پروازهای خارجی و هزاران کد تخفیف ۵۰ و ۲۵ هزار تومانی برای پروازهای داخلی و خارجی در این جشنواره بزرگ فروش بازار سفر عرضه کرده است تا به رونق صنعت آسیب دیده گردشگری کمک کند.

اعتبار تخفیف های جمعه نارنجی تا چه زمانی است؟

جمعه نارنجی ۲ یک تفاوت عمده با سال گذشته دارد و این تفاوت در ارتباط با همه گیری ویروس کرونا است. در اثر گسترش این بیماری، بسیاری از پروازها و برنامه‌های سفر لغو شدند. علاوه بر اینکه بنا به تصمیم مقام‌های مسئول بهداشتی کشور سفر غیرضروری باید به حداقل میزان خود برسد. به همین دلیل سفرمارکت هم برای این موضوع برنامه‌ریزی کرده است که مشکلاتی از این دست رخ ندهد. این تمهیدات بدین گونه است که همه تورها و خدمات سفری که در جمعه نارنجی ۲ به فروش می‌روند تا تیر ۱۴۰۰ اعتبار دارند و خریداران بدون آنکه نیاز به پرداخت هزینه دیگری باشد، در بازه زمانی خرید خود تا تیر ۱۴۰۰ می‌توانند از تور یا بلیط هواپیما یا اقامت خود استفاده کنند.
دو شب اقامت در اصفهان ۸ هزار تومان، دو شب اقامت در شیراز ۹ هزار تومان، دو شب اقامت در قشم ۱۱ هزار تومان از جمله تخفیف‌های بزرگ سفرمارکت در بخش اقامتگاه‌های جمعه نارنجی ۲ است. علاوه بر اینها تعداد بیشتری اقامتگاه و ویلا با قیمت ها و تخفیف های عالی، در این جشنواره عرضه می‌شود.

سفرمارکت چیست؟

سفرمارکت، مارکت پلیس (بازار مجازی) سفر و بلیط هواپیما است که فعالان و تامین کنندگان صنعت گردشگری کشور در آن حضور دارند و به عرضه تور مسافرتی و بلیط هواپیما می‌پردازند. بدین ترتیب سفرمارکت جایی است که گردشگران می‌توانند با حضور در آن، همه قیمت های موجود در بازار را به صورت یکجا دیده و بهترین و ارزانترین پرواز را پیدا کنند.
back to top