logo

راهنمای خرید اینترنت پرسرعت

جهت استفاده از دوربین مدار بسته و چک کردن آن چه امکاناتی لازم است ؟

برای استفاده از دوربین مداربسته شما نیاز به راه اندازی اینترنت ADSL در هر دو مکان مورد نظر و درخواستStatic IP بر روی سرویس مکانی که دوربین مداربسته در آنجا نصب شده است را باید داشته باشید.

دلیل تفاوت قیمت اینترنت ADSL پارس آنلاین نسبت به سایر شرکت های ارایه اینترنت پر سرعت یا همان اینترنت ADSL در چیست ؟

با توجه به محدودیت پورت برای ارایه سرویس اینترنت ADSL در بعضی از مراکز مخابراتی، آیا رقبای ارایه دهنده سرویس اینترنت ADSL پارس آنلاین هم دراین مرکز محدودیت دارند ؟

با توجه به محدودیت پورت برای ارایه سرویس اینترنت ADSL در بعضی از مراکز مخابراتی، آیا رقبای ارایه دهنده سرویس اینترنت ADSL پارس آنلاین هم دراین مرکز محدودیت دارند ؟

در حال حاضر کارشناسان شرکت پارس آنلاین اطلاعی از محدودیت های شرکتهای دیگر ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت یا همان اینترنت ADSL نداشته و شما می توانید این موضوع را با مرکز مخابراتی خود پیگیری نمایید.البته ما می توانیم با ثبت درخواست شما به محض بر طرف شدن محدودیت در اولین فرصت به شما اطلاع رسانی نماییم تا برای دریافت اینترنت ADSL پارس آنلاین اقدامات بعدی را انجام نمایید.

چرا زمان راه اندازی خط برای استفاده از اینترنت ADSL طولانی ( به مدت 4 الی 7 روز کاری ) می باشد در صورتی که سایر شرکتهای اینترنتی این مدت زمان را کوتاهتر اعلام می کنند؟

بدلیل اینکه بخشی از مراحل راه اندازی سرویس اینترنت ADSL شما مربوط به مرکز مخابرات می باشد و نیز راه اندازی خط، درست همان بخشی است که از طرف شرکت مخابرات انجام می گردد، بنابراین زمان گفته شده به شما نیز از طرف مرکز مخابرات برای شرکت پارس آنلاین مشخص گردیده است. بدیهی است در زمانی که مراکز مخابراتی زمان راه اندازی اینترنت ADSL را کوتاهتر انجام دهند ( در صورت آماده نصب اعلام شدن سرویس درخواستی شما از سوی مخابرات )، بلافاصله از واحد نصب اینترنت پرسرعت ADSL پارس آنلاین SMS ارسال شده و همکاران نصب طبق اولویت سرویس راه اندازی شده و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

آیا در زمان راه اندازی اینترنت ADSL در مخابرات، خط تلفن مشترک با قطعی مواجه خواهد شد ؟

خیر در صورت قطع شدن تلفن باید با مخابرات مرکز و خرابی تلفن این موضوع را پیگیری نمایید.

اینترنتADSL در پارس آنلاین به چه صورتی Share می شود؟

در راستای پاسخگویی به این سوال در ابتدا باید توضیح دهیم که هدف شرکت پارس آنلاین برابری سرعت دریافتی واقعی مشتریان با سرعت فروخته شده به آنها باشد اما ضریب اشتراک ربطی به معیارسنجش سرعت ندارد. ضریب اشتراک معیاری است برای شرکت های اینترنتی که مشخص کنند در هر مرکز مخابراتی چقدر پهنای باند نیاز دارند و همچنین پهنای باند در هر مرکز مخابراتی تقسیم بر پهنای باند فروخته شده به کاربر می باشد.ضريب اشتراک پارس آنلاين 1 به 1 است در حالی که باقی شرکتها به صورت 1 به 8 یه مشترکين سرويس ارائه می دهند.

چرا سرویس های اینترنت ADSL با تعرفه ویژه در تمامی مراکز قابل ارائه نمی باشد؟

تعرفه ویژه برای مشترکین ADSL کم مصرف پیشنهاد شده و اقتصادی تر می باشد و به دلیل سیاست فروش شرکت پارس آنلاین در برخی از مراکز مخابراتی این تعرفه های ADSL تنها به صورت فروش ویژه ارائه می شوند.

آیا امکان ارائه سرویس ADSL با سرعت بالاتر از 128 برای استفاده خانگی هم وجود دارد؟

بله، مشترکین خانگی ADSL هم می توانند تمامی سرویسهای اینترنت پر سرعت ADSL را با سرعت بالاتر از 128Kbps و بنا به نیاز خود دریافت نمایند برای این منظور ارائه مدرک حقوقی ( نامه درخواست روی سربرگ شرکت، کپی کارت دانشجویی، نظام پزشکی، نظام مهندسی و یا پروانه کسب ) برای دریافت سرعت بالاتر از 128Kbps برای اینترنت پر سرعت ADSL مورد نیاز خواهد بود.

آیا آپلود ، حجم ترافیک ماهانه سرویسهای اینترنت پر سرعت ADSL را کاهش می دهد؟

خیر. بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات، آپلود به صورت رایگان محاسبه شده و از ترافیک مصرفی کاربران کسر نمی گردد.

آیا امکان انتقال ترافیک باقیمانده از سرویس به دوره بعد وجود دارد؟

خیر، ترافیک ارائه شده ADSL در هر دوره فقط مختص همان دوره می باشد و بعد از اتمام قرارداد و فعال شدن قرارداد جدید سرویسهای اینترنت پر سرعت ADSL قابل انتقال به دوره بعد نخواهد بود و تنها ترافیک اضافی خریداری شده ADSL از سوی مشترک به دوره بعد قابل انتقال خواهد بود.

منظور از “هدایای سرویس های نامحدود” در سرویسهای ADSL نامحدود U+ چیست و نحوه ارائه این جایزه به چه صورت می باشد؟

تجربه استفاده بخشی از ترافیک نامحدود ماهیانه ADSL با سرعتی چندین برابر سرعت سرویس ADSL خریداری شده می باشد. که در جدول هدیه سرویس های نامحدود این میزان و سرعت جایزه مشخص شده است. نحوه ارائه این جایزه، بدین شکل می باشد که مشترکین ADSL از ابتدای هر ماه قرارداد طی 2 مرحله به میزان مشخصی می توانند با سرعتی چندین برابر سرویس ADSL خریداری شده و سرعت اسمی خود با ترافیک نامحدود استفاده نمایند که این هدیه پس از پایان هر 31 روز از شروع قرارداد دوباره فعال می گردد.

آیا مشترک اینترنت ADSL پارس آنلاین می تواند در زمان خرید سرویس جدید ADSL ، ترافیک اضافی نیز خریداری نماید؟

خیر ابتدا می بایستی وجه سرویس ADSL جدید خریداری شده پرداخت شود و پس از ثبت وجه، امکان ثبت ترافیک اضافه وجود خواهد داشت. و همچنین مشترکین ADSL پارس آنلاین در زمان استفاده نیز می توانند به صورت آنلاین حجم اضافی خریداری نمایند.

مشترک ADSL کافی نت دارد آیا می تواند PING بالای 100 داشته باشد؟

لازم به توضیح است که شرکت پارس آنلاین برخلاف تضمین سرعت سرویسهای ADSL خود، برای ping بالای 100 تضمین نمی نماید. اما شما می توانید برای دریافت اطلاعات فنی دقیق تر در خصوص این مورد با واحد پشتیبانی فنی ADSL شرکت پارس آنلاین ( شماره تلفن : 82201 ) تماس حاصل نمایید.

آیا شرکت پارس آنلاین سرویس ADSL به صورت Dedicate نیز ارائه می دهد؟

سرویسهای ADSL در شرکت پارس آنلاین به صورت dedicate نیز ارائه می شود که جهت درخواست می توانید با بخش enterprise شرکت پارس آنلاین ( 82200 ) تماس حاصل نمایید.

آیا روی خطوط divert امکان برقراری خط ADSL وجود دارد؟

خیر، روی خط divert امکان برقراری ADSL وجود ندارد و این امکان برای خطوط نرمال مقدور می باشد.

آیا امکان تغییر و انتقال خط ADSL از یک مرکز به مرکز مخابرات دیگر می باشد؟

بله، این امکان هم قبل از نصب و هم بعد از نصب ADSL وجود دارد. البته باید محدودیت پورت مربوط به مرکز مخابرات جدید هم چک شود که در صورت عدم محدودیت در مرکز جدید این امکان وجود خواهد داشت .

در صورتی که فردی اشتراک اینترنت پرسرعت ADSL را از جای دیگر به عنوان مثال از مخابرات دریافت نموده آیا می تواند تنها درخواست خرید مودم ADSL و نصب و راه اندازی آن از شرکت پارس آنلاین را داشته باشد؟

خیر، امکان خرید مودم در صورتی که متقاضی اشتراکی از شرکت پارس آنلاین نداشته باشد امکان پذیر نمی باشد و فقط در صورتی که ایشان از مشترکین ADSL پارس آنلاین می باشند، می توانند مودم ADSL خریداری نمایند.

چرا هزینه نصب و راه اندازی ADSL ( مبلغ 9500 تومان ) و هزینه مخابراتی ( مبلغ 5000 تومان ) از مشترک دریافت می گردد ( باتوجه به اینکه نصب ADSL توسط مشترک انجام خواهد گرفت )؟

مبلغ دریافتی بابت کلیه هزینه های مربوط به امور اداری راه اندازی خط ADSL ، امور مخابراتی و نصب سرویس ADSL شما می باشد.back to top