logo

راهنمای سرویس بدون پین و تمدید آنلاین

شرکت پارس آنلاین به منظور تسهیل در امر خرید و تمدید تلفن بین الملل برای مشترکین گرامی، این امکان را فراهم نموده است تا کابران این سرویس بدون نیاز به حضور در شعب بانک ها، فروشگاهها و نمایندگان فروش پارس آنلاین بتوانند سرویس مورد نیاز خود را در تمام ساعات شبانه روز، بدون اتلاف وقت و همچنین با دریافت هدیه تمدید نمایند.

سرویس بدون پین: یکی از خدمات شرکت پارس می باشد که درصورت واردکردن شماره تلفن منزل یا تلفن همراه خود بعنوان تلفن مبداء در سیستم، پس از گرفتن سرشماره پارس ( تهران: 59707 و 59709 ، کرج: 9714412 ) نیاز به وارد نمودن رمزعبور یا در اصطلاح پین کد نمیباشد.

شماره گیر سریع (Speed Dial): به مشترک این امکان را می دهد تا بتواند شماره تلفن هایی که بیشترین تماس را با آنها برقرار می نماید در سیستم ثبت نموده و هر بار فقط با فشار دادن یک دکمه با کشور مقصد ارتباط برقرار نماید.

تمدید سرویس بدون پین بصورت آنلاین

تنظیم شماره گیری سریع سرویس بدون پین

گزارش کامل مصرف و میزان مانده اعتبار

ارسال پیامک از طریق وب سایت

مراحل تمدید سرویس بدون پین بصورت آنلاین

 1. به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.

 2. شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس در صفحه کاربر گزینه Manage Credit را انتخاب نمایید.

 3. در صفحه جدید گزینه SHETAB Payment را کلیک نمایید .با ورود به صفحه SHETAB Payment گزینه Add New را انتخاب کنید.


 4. با وارد نمودن مبلغ درخواستی در قسمت Charge Amount گزینه Next را کلیک کرده و به صفحه بانک، جهت تراکنش مالی وارد شوید.

  توجه: در قسمت Credit Amount مجموع مقدار اعتبار درخواستی شما و اضافه شارژ هدیه نمایش داده می شود.

 5. در صفحه درگاه پرداخت بانک مشخصات کارت خود را وارد نمایید.

به منظور پرداخت آنلاین به اطلاعات کارت شتاب ( کارت بانکی ) خود نیاز دارید:

 1. شماره کارت: کد 16 رقمی که اغلب بصورت برجسته روی کارت بانکی شما وجود داد.
 2. کد CCV2: کد CCV2 بصورت یک عدد 3 یا 4 رقمی روی کارت شما دیده می شود که اغلب بصورت برجسته است.
 3. تاریخ انقضاء: تاریخ انقضاء روی اغلب کارتهای بانکی دیده می شود. در صورتی که کارت شما تاریخ انقضا ندارد. از عدد 12 بجای ماه و 99 بجای سال انقضای کارت استفاده نمائید.
 4. کلمه عبور ( رمز اینترنتی یا رمز دوم ): رمز خرید اینترنتی با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز وارد می نمائید متفاوت می باشد.

مهم: چنانچه رمز خرید اینترنتی یا کد CCV2 کارت خود را ندارید. برای فعالب کردن آن می توانید به دستگاههای خود پرداز یا شعب بانک مربوطه مراجعه نمائید.

با انجام مراحل فوق، شما بدون مراجعه حضوری، موفق به تمدید اشتراک تلفن بدون پین خود با صرف کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین شدید.

سایر روشهای تمدید:

 1. امکان استفاده از سرویس کارت به کارت: در این روش می توانید با در دست داشتن کارت بانک خود، مبلغ مورد نظر را به شماره کارت اقتصاد نوین 6274121154835391 به نام شرکت پارسان لین واریز نموده و نتیجه تراکنش را به اطلاع کارشناسان واحد فروش و پشتیبانی تلفن بین الملل برسانید.
 2. پرداخت نقدی: شما می توانید مبلغ درخواستی تمدید را به شماره حساب 114224755271 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت پارسان لین واریز نموده و شماره فیش بانکی خود را به کارشناسان واحد فروش و پشتیبانی تلفن بین الملل اعلام نمایید.

تلفن واحد فروش و پشتیبانی تلفن بین الملل :82207

روش تنظیم شماره گیری سریع و سرویس بدون پین

 1. به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.

 2. شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس در صفحه کاربر گزینه Phone Book را انتخاب نمایید.

  با ورود به صفحه Phone Book و انتخاب بخش Query می توانید از امکانات زیر استفاده نمایید:

  • راه اندازی سرویس بدون پین: با انتخاب گزینه Caller ID شماره تلفن ثابت و یا همراهی را که قصد دارید از آنها با خارج از کشور تماس برقرار نمایید( شماره مبدا ) را وارد کنید.
  • راه اندازی شماره گیری سریع: با انتخاب گزینه Speed Dial شماره تلفن ثابت و یا همراهی را که می خواهید توسط آنها با خارج کشور تماس برقرار نمایید( شماره مقصد) را وارد کنید.

  توجه: در این قسمت می توانید تمامی شماره های مبدا و مقصد خود را ثبت نموده و بدینوسیله یک Phone Book داشته باشید.

  برای مشاهده شماره های مبدا یا مقصد و یا ویرایش اطلاعات می توانید بر روی گزینه Show در Phone Book کلیک نمایید.

 3. جهت اضافه کردن شماره های تماس مبدا و مقصد گزینه Add New را انتخاب نمایید.

  در صفحه جدید گزینه Set Caller ID را تیک زده و در قسمت Caller ID شماره تلفن مبدا خود ( شماره منزل یا موبایل و یا هر شماره تلفنی که از آن برای تماس با خارج استفاده می نمائید ) را وارد نمائید.

  با افزودن این شماره ها، شما این امکان را خواهید داشت که از هر یک از شماره های ثبت شده با شماره گیری شماره 59707 ، 59709، بدون وارد کردن هرگونه Pin Code یا Password با شماره های خود در خارج تماس برقرار کنید.

 4. و یا جهت اضافه کردن شماره های تماس مقصد و فعال نمودن امکان Speed Dial گزینه Add New را انتخاب نمائید، گزینه Set Speed Dial را تیک زده، و در جاهای خالی با توجه به راهنمایی تصویر، اطلاعات تلفن مقصد را وارد نمائید.

 5. در نهایت بروی گزینه ADD کلیک نمایید تا اطلاعات ثبت شود.

نحوه تماس استفاده از سرویس بدون پین و شماره گیری سریع:

 1. گوشی تلفن را برداشته و شماره 59707 ، 59709 را شماره گیری کنید. ( در این زمان اپراتور اعتبار باقی مانده را اعلام می کند )
  شماره مقصد را بدون در نظر گرفتن دو صفر (00)، شماره گیری کنید و علامت # را فشار دهید.
  توجه: در صورتیکه برای شماره مقصد خود، کد یک رقمی جهت شماره گیری سریع تعریف نموده اید، کد یک رقمی را وارد نموده و کلید # را فشار دهید. ( مثال: #1)
  مهم: در صورتی که شما در جایی دور از منزل، محل کار و موبایل خود قرار داشتید، می توانید با در دست داشتن User Name که توسط کارشناسان فروش شرکت پارس آنلاین، در روز ثبت نام در اختیار شما گذاشته شده است با شماره تلفن 59707 ، 59709 تماس گرفته و با وارد نمودن این عدد به عنوان شماره کارت ( مانند کارتهای تلفن معمول ) با شماره تلفن خود در خارج از کشور تماس برقرار نمایید.

مشاهده گزارش کامل مصرف و میزان مانده اعتبار

 1. به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس مستقیم قسمت ورود کاربران و یا آدرس مستقیم http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.

 2. شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس با انتخاب گزینه Reports در این صفحه، می توانید ریز مکالمات خود را مشاهد نمایید.

  این گزارش شامل صورتحساب های مالی، مکالمات تلفن بین الملل و ارسال پیامک می باشد.

روش ارسال پیامک از طریق وب سایت

 1. به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.

 2. شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس گزینه SMS در منوی اصلی را انتخاب نمایید. در این قسمت امکان ارسال پیام برای کاربران در داخل و خارج کشور فراهم می گردد.

 3. با انتخاب گزینه SMS در صفحه جدید مشخصات، شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و آدرس ایمیل را تکمیل نموده و گزینه Next را انتخاب نمایید.

 4. در این مرحله پیامکی با شماره 30005959 به موبایل شما ارسال می شود که شامل کد فعال سازی می باشد. کد را در قسمت مربوط وارد نموده، سپس گزینه Next را کلیک نمایید.

 5. در صفحه جدید گزینه Add New را انتخاب نمایید.

 6. در قسمت To شماره موبایل مقصد و در قسمت Body متن پیام را وارد کرده و گزینه Send را انتخاب نمایید.

  نکته1: در قسمت Send at شما می توانید تاریخ و زمان دقیق ارسال پیام را انتخاب نمایید.

  نکته2: جهت ارسال یک SMS به چند نفر می توانید شماره ها را با ویرگول از هم جدا نموده و در قسمت To وارد نمایید.

back to top