خانه
 
خدمات
 
تلفن بین الملل
 
روش تنظیم شماره گیری سریع و سرویس بدون پین
روش تنظیم شماره گیری سریع و سرویس بدون پین
 
     

1-2: به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin  را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.


2-2: شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس در صفحه کاربر گزینه Phone Book را انتخاب نمایید.


با ورود به صفحه Phone Book و انتخاب بخش Query می توانید از امکانات زیر استفاده نمایید:

• راه اندازی سرویس بدون پین: با انتخاب گزینه Caller ID شماره تلفن ثابت و یا همراهی را که قصد دارید از آنها با خارج از کشور تماس برقرار نمایید( شماره مبدا ) را وارد کنید.

• راه اندازی شماره گیری سریع: با انتخاب گزینه Speed Dial شماره تلفن ثابت و یا همراهی را که می خواهید توسط آنها با خارج کشور تماس برقرار نمایید( شماره مقصد) را وارد کنید.

توجه: در این قسمت می توانید تمامی شماره های مبدا و مقصد خود را ثبت نموده و بدینوسیله یک Phone Book داشته باشید.

برای مشاهده شماره های مبدا یا مقصد و یا ویرایش اطلاعات می توانید بر روی گزینه Show در Phone Book کلیک نمایید.

3-2: جهت اضافه کردن شماره های تماس مبدا و مقصد گزینه Add New را انتخاب نمایید.


در صفحه جدید گزینه Set Caller ID را تیک زده و در قسمت Caller ID شماره تلفن مبدا خود ( شماره منزل یا موبایل و یا هر شماره تلفنی که از آن برای تماس با خارج استفاده می نمائید ) را وارد نمائید.


با افزودن این شماره ها، شما این امکان را خواهید داشت که از هر یک از شماره های ثبت شدهبا شماره گیری شماره 9711211، بدون وارد کردن هرگونه Pin Code یا Password با شماره های خود در خارج تماس برقرار کنید.

4-2: و یا جهت اضافه کردن شماره های تماس مقصد و فعال نمودن امکان Speed Dial گزینه Add New را انتخاب نمائید، گزینه Set Speed Dial را تیک زده، و در جاهای خالی با توجه به راهنمایی تصویر، اطلاعات تلفن مقصد را وارد نمائید.


5-2: در نهایت بروی گزینه ADD کلیک نمایید تا اطلاعات ثبت شود.


نحوه تماس استفاده از سرویس بدون پین و شماره گیری سریع:

1- گوشی تلفن را برداشته و شماره 9711211 را شماره گیری کنید. ( در این زمان اپراتور اعتبار باقی مانده را اعلام می کند )

شماره مقصد را بدون در نظر گرفتن دو صفر (00)، شماره گیری کنید و علامت # را فشار دهید.

توجه: در صورتیکه برای شماره مقصد خود، کد یک رقمی جهت شماره گیری سریع تعریف نموده اید، کد یک رقمی را وارد نموده و کلید # را فشار دهید. ( مثال: 1# )

مهم: در صورتی که شما در جایی دور از منزل، محل کار و موبایل خود قرار داشتید، می توانید با در دست داشتن User Name که توسط کارشناسان فروش شرکت پارس آنلاین، در روز ثبت نام در اختیار شما گذاشته شده است با شماره تلفن 9711211  تماس گرفته و با وارد نمودن این عدد به عنوان شماره کارت ( مانند کارتهای تلفن معمول ) با شماره تلفن خود در خارج از کشور تماس برقرار نمایید.


مشاهده گزارش کامل مصرف و میزان مانده اعتبار:

1-3: به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin  را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس مستقیم قسمت ورود کاربران و یا آدرس مستقیم http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.


2-3: شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس با انتخاب گزینه Reports در این صفحه، می توانید ریز مکالمات خود را مشاهد نمایید.

این گزارش شامل صورتحساب های مالی، مکالمات تلفن بین الملل و ارسال پیامک و اینترنت Dial-Up می باشد.

 جهت مشاهده روش ارسال پیامک از طریق وب سایت اینجا را کلیک کنید.