خانه
 
خدمات
 
تلفن بین الملل
 
راهنمای سرویس بدون پین و تمدید آنلاین
راهنمای سرویس بدون پین و تمدید آنلاین
 
     

شرکت پارس آنلاین به منظور تسهیل در امر خرید و تمدید اینترنت Dial-Up و تلفن بین الملل برای مشترکین گرامی، این امکان را فراهم نموده است تا کابران این سرویس بدون نیاز به حضور در شعب بانک ها، فروشگاهها و نمایندگان فروش پارس آنلاین بتوانند سرویس مورد نیاز خود را در تمام ساعات شبانه روز، بدون اتلاف وقت و همچنین با دریافت هدیه تمدید نمایند.


سرویس بدون پین: یکی از خدمات شرکت پارس می باشد که درصورت واردکردن شماره تلفن منزل یا تلفن همراه خود بعنوان تلفن مبداء در سیستم، پس از گرفتن سرشماره پارس ( تهران: 9711211 ، کرج: 9714412 ) نیاز به وارد نمودن رمزعبور یا در اصطلاح پین کد نمیباشد.
شماره گیر سریع (Speed Dial): به مشترک این امکان را می دهد تا بتواند شماره تلفن هایی که بیشترین تماس را با آنها برقرار می نماید در سیستم ثبت نموده و هر بار فقط با فشار دادن یک دکمه با کشور مقصد ارتباط برقرار نماید.


بخش اول: مراحل تمدید سرویس بدون پین بصورت آنلاین
بخش دوم: روش تنظیم شماره گیری سریع و سرویس بدون پین
بخش سوم: مشاهده گزارش کامل مصرف و میزان مانده اعتبار
بخش چهارم: روش ارسال پیامک از طریق وب سایت


مراحل تمدید سرویس بدون پین بصورت آنلاین:

1-1: به سایت پارس آنلاین وارد شده و منوی ورود کاربران را انتخاب نمایید. سپس گزینه کاربران سرویس No Pin  را کلیک نموده و یا با مراجعه به آدرس  http://user.parsonline.com وارد صفحه کاربری خود شوید.


1-2: شناسه کاربری (Username) و رمز عبور (Password) را وارد نموده، سپس گزینه Manage Credit را انتخاب نمایید. ( User name و Password، در روز ثبت نام توسط کارشناسان فروش در اختیار شما گذاشته شده است. )


1.3در صفحه جدید گزینه SHETAB Payment را کلیک نمایید .با ورود به صفحه SHETAB Payment گزینه Add New را انتخاب کنید.


1-4: با وارد نمودن مبلغ درخواستی در قسمت Charge Amount گزینه Next را کلیک کرده و به صفحه بانک، جهت تراکنش مالی وارد شوید.

توجه: در قسمت Credit Amount مجموع مقدار اعتبار درخواستی شما و اضافه شارژ هدیه نمایش داده می شود.


1-5: در صفحه درگاه پرداخت بانک مشخصات کارت خود را وارد نمایید.


به منظور پرداخت آنلاین به اطلاعات کارت شتاب ( کارت بانکی ) خود نیاز دارید:

1- شماره کارت: کد 16 رقمی که اغلب بصورت برجسته روی کارت بانکی شما وجود داد.

2- کد CCV2: کد CCV2 بصورت یک عدد 3 یا 4 رقمی روی کارت شما دیده می شود که اغلب بصورت برجسته است.

3- تاریخ انقضاء: تاریخ انقضاء روی اغلب کارتهای بانکی دیده می شود. در صورتی که کارت شما تاریخ انقضا ندارد. از عدد 12 بجای ماه و 99 بجای سال انقضای کارت استفاده نمائید.

4- کلمه عبور ( رمز اینترنتی یا رمز دوم ): رمز خرید اینترنتی با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز وارد می نمائید متفاوت می باشد.

مهم: چنانچه رمز خرید اینترنتی یا کد CCV2 کارت خود را ندارید. برای فعالب کردن آن می توانید به دستگاههای خود پرداز یا شعب بانک مربوطه مراجعه نمائید.


با انجام مراحل فوق، شما بدون مراجعه حضوری، موفق به تمدید اشتراک تلفن بدون پین خود با صرف کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین شدید.

سایر روشهای تمدید:

1- امکان استفاده از سرویس کارت به کارت: در این روش می توانید با در دست داشتن کارت بانک خود، مبلغ مورد نظر را به شماره کارت اقتصاد نوین 6274121154835391 به نام شرکت پارسان لین واریز نموده و نتیجه تراکنش را به اطلاع کارشناسان واحد فروش و پشتیبانی تلفن بین الملل برسانید.

2- پرداخت نقدی : شما می توانید مبلغ درخواستی تمدید را به شماره حساب 114224755271 بانک اقتصاد نوین به نام شرکت پارسان لین واریز نموده و شماره فیش بانکی خود را به کارشناسان واحد فروش و پشتیبانی تلفن بین الملل اعلام نمایید.
شماره تلفن واحد فروش و پشتیبانی تلفن بین الملل :82207

 جهت مشاهده روش تنظیم شماره گیری سریع و سرویس بدون پین اینجا را کلیک کنید.