خانه
 
خدمات
خدمات
 
     
    گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌کننده‌ی خدمات اینترنت در ایران، ارایه‌ی خدمات موثر و کارآمد به مشتریان را با اتکا بر تخصص روزآمد نیروهای انسانی خود و سرمایه‌گذاری چشم‌گیر بر توسعه‌ی تجهیزات و امکانات فنی همواره در زمره‌ی مهم‌ترین اهداف خویش قرار داده است. هم اکنون، اینگروه با بهره‌گیری از چندین سال تجربه‌ی ارایه‌ی خدمات اینترنت به بیش از یک میلیون مشتری خویش، خدمات متنوع و کارسازی را در حوزه‌های مختلف ارتباطات دیتا به مشتریان خود ارایه می دهد.
 
   گفتنی‌ست یکی از مهم‌ترین خدمات این گروه، مهندسی نیاز مشتریان و ارایه‌ی راهکارهای کارآمد برای دسترسی به شبکه‌های محلی و جهانی و استفاده از آخرین امکانات دسترسی به اینترنت است. افزون بر این، خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی برای کسب خوشنودی مشتریان همواره در گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین مورد توجه اساسی بوده است. به گونه‌ای که یکی از عوامل موفقیت پارس‌آنلاین را می‌توان ارایه‌ی خدمات موثر و دایمی پشتیبانی فنی به مشتریان دانست. در حال حاضر، تیم تخصصی فنی و پشتیبانی فنی این گروه متشکل از نزدیک به 200 نفر از زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان کشور در حوزه‌های مختلف به صورت 24 ساعته در 365 روز سال، آماده‌ی ارایه‌ی خدمات پشتیبانی و پاسخ‌گویی به مشکلات مشتریان هستند.
 
   یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پارس‌آنلاین را می‌توان تنوع و کامل بودن آنها دانست. گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، هم‌اکنون گستره‌ی وسیعی از خدمات دسترسی به اینترنت و آخرین ابزارهای ارتباطی و اتصال به شبکه‌های محلی و جهانی را به طیف گسترده‌ای از مشتریان ارایه می‌کند.