خانه
 
اخبار
حمایت گروه شرکت های پارس آنلاین از هفتمین جشنواره وب و موبایل ایران
 
     

حمایت گروه شرکت های پارس آنلاین از هفتمین جشنواره وب و موبایل ایران

گروه شرکتهای پارس آنلاین همچون سال گذشته ضمن حضور در رویداد موفق جشنواره وب و موبایل ایران، امسال نیز حمایت مادی و معنوی خود را برای هفتمین دوره این جشنواره با هدف حمایت از مدیران و کاربران سایت های ایرانی و نرم افزارهای ایرانی فرآهم کرده است.

گروه شرکت های پارس آنلاین علاوه بر انتقال فناوری روز دنیا در زمینه میزبانی داده و ارائه خدمات پیشرفته همواره سعی نموده است تا با حمایت از رویدادهای معتبری همچون جشنواره وب و موبایل ایران نقش موثری در اعتلای حوزه فناوری اطلاعات ایفا نماید.

جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون شش دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است. کمیته برگزاری جشنواره وب هر ساله با دعوت از کلیۀ وب سایت های کشور از آبان ماه شروع به ثبت نام می کند. پس از داوری های مقدماتی، نهایی و مردمی، برترین وب سایت های ایران در مراسم اختتامیه جشنواره وب معرفی می شوند.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس: www.iranwebfestival.com مراجعه نمایید و همچنین برای مشاهده ویدئو های جشنواره وب در سال های گذشته و پخش مستقیم مراسم امسال به آدرس http://tv.parsonline.com/iranwebfestival/ مراجعه نمایید.