logo

با پارس آنلاین رایگان فیلم ببین!

از این پس این امکان برای شما فراهم شده که با داشتن اشتراک فیلیمو به صورت رایگان فیلم و سریال های مورد علاقتون رو بدون کم شدن از حجم اینترنت، از تلویزیون اینترنتی فیلیمو تماشا کنید. فیلیمو به شما این امکان رو می دهد که در هر زمان و هر مکان با استفاده از کامپیوتر شخصی، گوشی تلفن همراه و تلویزیون هوشمند به تماشای آنلاین بنشینید.

git banner
movie image

از این پس این امکان برای شما فراهم شده که با داشتن عضویت آیسیما به صورت رایگان فیلم و سریال های مورد علاقتون رو بدون کم شدن از حجم اینترنت، از تلویزیون اینترنتی آیسیما تماشا کنید. آیسیما به شما این امکان رو می دهد که در هر زمان و هر مکان با استفاده از کامپیوتر شخصی، گوشی تلفن همراه و تلویزیون هوشمند به تماشای آنلاین بنشینید.

  • تماشای شبکه‌های تلویزیون مانند شبکه سه، ورزش و نسیم؛
  • تماشای زنده شبکه‌های اختصاصی آیو مانند شبکه ورزشی آیو اسپرت و شبکه کودک و نوجوان «آیوتون»؛
  • دسترسی به مجموعه کاملی از فیلم ها و سریال های روز و آرشیوی ایرانی و خارجی بدون نیاز به دانلود؛
  • آرشیو کاملی از سریال‌های قدیمی و جدید صداوسیما؛

tva.tv را به خاطر بسپارید تا تیـوا را به سادگی تماشـا کنید. وبسایت تیوا راحت‌ترین راه دسترسی شمـا برای دیدن برنامه‌های مـورد علاقه‌تان است. تماشـای برنامه‌هایی که دوست دارید بصـورت آنلاین و از طـریق کامپیوتـر شخصی تجـربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش خواهد بود. تجربه کاربری آسـان و کیفیت بالای نمایش تصاویر بر روی وبسایت شما را محو تماشا خواهد کرد.

فیلیمو مانند یک " فروشگاه محصولات صوتی و تصویری سینمای خانگی" شما را با چند کلیک به سادگی به دنیایی از فیلم ها و سریال های قدیمی، جدید، ایرانی و خارجی متصل می کند. شما به راحتی می توانید فیلم های مورد علاقه خود را با استفاده از فیلیمو بر روی تلفن همراه ، رایانه شخصی و تبلت داشته باشید و از آن لذت ببرید.اشید و از آن لذت ببرید.

از این پس این امکان برای شما فراهم شده که با داشتن عضویت آفرینک به صورت رایگان فیلم و سریال های مورد علاقتون رو بدون کم شدن از حجم اینترنت، از تلویزیون اینترنتی آفرینک تماشا کنید. آفرینک به شما این امکان رو می دهد که در هر زمان و هر مکان با استفاده از کامپیوتر شخصی، گوشی تلفن همراه و تلویزیون هوشمند به تماشای آنلاین بنشینید.
در آفرینک حدود ٥٠٠٠ محتوای دیدنی و شنیدنی، در زمینه‌های سرگرمی و آموزشی گردآوری شده‌است. اپلیکیشن موبایل آفرینک تاکنون توانسته بیش از ٦٠٠ هزار مخاطب کودک و نوجوان را جذب خود کند.

از این پس این امکان برای شما فراهم شده که با داشتن اشتراک سینما مارکت، به صورت رایگان فیلم، سریال و مستندهای مورد علاقتون رو بدون کم شدن از حجم اینترنت، تماشا کنید. سینمامارکت، مرجع فیلم‌های مستند ایران و جهان است که به کمک آن می‌توانید هزاران ساعت فیلم را دانلود و تماشا کنید. سینما مارکت به شما این امکان رو می دهد که در هر زمان و هر مکان با استفاده از کامپیوتر شخصی، گوشی تلفن همراه، تلویزیون هوشمند به تماشای آنلاین بنشینید.

پلی (PLAY) سرویس تماشای فیلم و سریال پارس آنلاین است که شما رو به دنیایی از فیلم ها و سریال های قدیمی، جدید، ایرانی و خارجی متصل می کند. با استفاده از "پلی" این امکان برای شما فراهم میشه که بر روی تلفن همراه ، رایانه شخصی و تبلت به تماشای فیلم و سریال های مورد علاقتون بشینید و لذت ببرید.

seperator

مشترک خبرنامه‌ی پارس‌آنلاین شوید


back to top